Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 3 1.9 obicen dizel

0 ЕУР

Се продава од: Gorgi Вчера 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava golf 3 1.9 obicen dizel vo odlicna sostojba motor grom servisiran i renoviran vo sasija. Ima smeneto set korpa i lamela, ulje i filter, smeneto predni krila dve novi,smeneti pragovi novi, zadni dve krila smeneti,gumi odlicni, enterier zacuvan i celosno obnovena boja na karoserijata. Ima aluminski bandazi i kuka. Ne e registriran. Cena po dogovor. Gorgi mob.tel:072719122
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации