Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 3 1.9

0 ЕУР

Се продава од: Gorgi Вчера 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации