Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW golf 6 2.0 TDI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Ilinden Komerc 09 окт. 18:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Ilinden Komerc

5 Огласи во продавницата

Poluprikolka Kogel 4 000 ЕУР
Iveco Stralis 420 Euro 5 0 МКД
Mercedes-Benz C220 CDI Elegance 0 ЕУР
Delovi za Iveco Stralis euro 5 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava Golf 6 2.0 tdi 81 kw, proizveden 2008 godina, vo odlicna sostojba za poveke info na tel. 077719911
Ilinden Komerc
0038977719911
Leaflet

Ilinden Komerc

5 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz C220 CDI Elegance 0 ЕУР
Delovi za Iveco Stralis euro 5 0 МКД
Poluprikolka Kogel 4 000 ЕУР
Iveco Stralis 420 Euro 5 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации