Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3

Се продава од: prodavac 11 јан. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 3 so zariban motor. Golfot ima i plin - dizna sistem
koj funkcionira i istiot e atestiran i vnesen vo soobrakajna. So golfot sleduva i nova sofersajbna koj sto voopsto ne e montirana na kolata.
prodavac
078344343
Leaflet
Кон почеток