Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 dizel

Се продава од: Turcan 02 дек. 05:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
Se prodava vozilo golf 5 2008 godina 1.9 105ks . Voziloto e vo ispravna sostojba so realna kilometraza, registrirano do 03mesec 2020godina. Poseduva novi 4 zimski gumi, kompleten servis vo motor i menuvac, full oprema so tempomat, so 6 brzini, najekonomicen motor. Poveke info na tel broj 072564773. Vo poraki ne odgovaram, cenata ne e fix bez zameni
Leaflet
Кон почеток