Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Се продава од: GORAN 28 окт. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 5 1.9 tdi 2007 mnogu dobro socuvan site servisi napraveni filtri smeneti registracija do 02/07/2020 plus do ista data I zelen karton momentalni 203000 km kolata e na makedonski tablici site 4 gumi novi,klimatronik,CD player,menuvac so 6 brzini gorivo nafta
Leaflet
Кон почеток