Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9TDI 105ks

4 290 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Domino Tim Car 21 апр. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Domino Tim Car

19 Огласи во продавницата

FORD FOCUS CARAVAN 1.6 DIZEL 110ks 3 990 ЕУР
FORD FOCUS 1.6 CDTI DIZEL 90KS 3 490 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 DIZEL -04 2 490 ЕУР
PEUGEOT 207 1.4 HDI 75 ks -08 3 390 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Oprema:
- SERVISNA KNIGA
- 2005;
- 220 000km;
- klimatronic;
- centralna brava;
- dalecinsko zaklucuvanje;
- servo volan;
- 6x airbag;
- 4x elektricni prozori;
- elektricni retrovizori;
reg do 03.2019
Voziloto e vo odlicna sostojba! LOKACIJA: kisela voda na samata raskrsnica so semafor pomegu bul.srbija i bul.boris trajkovski(prvomajska)
Domino Tim Car I AUTOUNO
Domino Tim Car
Продажба на автомобили половни
Посетете ја нашата продавница
3Македонска Бригада- 42 Прикажи на мапата
078 201 660
Domino Tim Car
078 201 660

Domino Tim Car

19 Огласи во продавницата
RENAULT MEGANE 1.5DCI 85 ks 2 490 ЕУР
FORD FOCUS C-MAX 1.6 CDTI 3 990 ЕУР
FORD FOCUS 1.6CDTI  -05 3 490 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 DIZEL -04 2 490 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации