Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 ЕУР

Се продава од: Filip 08 апр. 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks, kolata e vo odlicna sostojba, enterierot e maksimalno socuvan,dvozonska klima,bord kompjuter,elektrika na stakla,elektrika na retrovizori,tempomat,2 fabricki kluca.
-Motorot raboti perfektno
-Redovno servisiran
-Golem servis napraven na 200.000km
-Realna kilometraza
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации