Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 TDI 105 ks

7 800 ЕУР

Се продава од: Христина Насевска 23 мај 20:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Се продава Голф 6 1.6 TDI 2010 год со поминати 126000 км. Колата е во одлична состојба, не е увезена и е купена во Порше Скопје.Направен е редовен сервис со сменето уље и сите филтри. Со колата следуваат и зимски гуми. Колата е регистрирана до 09.2020 и има зелен картон
Лице за контакт Христина
Тел. 071362265
Христина Насевска
071362265
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации