Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6

9 100 ЕУР

Се продава од: Sasko 08 јан. 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava GOLF 6 high line 2.0 110 , kupena od Porse, kolata e vo odlicna sostojba, novi zimski gumi, ful oprema, zelen karton .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации