Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 tdi - 99

2 750 ЕУР

Се продава од: golf 4 06 мар. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Купе
Модел
Golf
se prodava golf 4 1.9tdi 110ks so full oprema cela god registriran klima cent brava elek prozori novi gumi sacuvana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации