Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1.6 dsg

0 ЕУР

Се продава од: Golf Вчера 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
VW Golf 1.6 dsg 2012
Tip top
Golf
Leaflet
Кон почеток