Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI - 06

Се продава од: Halil 27 јан. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 700 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava golf 5 1.9 TDI full oprema so gti oprema ,klimatronik greaci na sedista bandazi 18 od gti kollata poseduva se od oprema registrirana
Нема посетени огласи
Кон почеток