Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 131 ks top sostojba

0 ЕУР

Се продава од: Porche 20 авг. 20:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Prodavam golf 131ks automatik 2003god servisiran se prednica diskovi napren nazad plocki novi aumortizeri registriran 4.8.2018 god znaci cela god registracija top sostojba pozz.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации