Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Се продава од: Golf 14 јан. 08:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf 4- 1.9
Leaflet
Кон почеток