Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 tdi DSG

0 ЕУР

Се продава од: Golf 06 мар. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Kolata e mnogu socuvana
Od oprema : dvozonska klima , podesuvanje na volan, el retrevizori ,el stakla ,grenje na retrevizori ,board kompjuter , radio so ekran blutoth i usb elektricno zatvaranje na retrovizori ,shiber,.iushte mnogu oprema.
Napraen kompleten servis.
Registracija do 11.2018
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации