Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf plus 1.9 tdi 105ps -07

Се продава од: Sabedin 23 ноем. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Se prodava golf plus , 1.9tdi, 105ps, od 2007godina, Kolata e mnogu socuvana, redovno servisirano i donesena e od germanija so servisna kniska. Od opremata ima parking senzori, tempomat,10airbagi,klimatronik i dr. Kolata se prodava poradi zaminuvanie vo stranstvo. Ve molam samo za seriozni kupuvaci bez zameni
Sabedin
072237001
Leaflet
Кон почеток