Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLF V 1.9 TDI (GOAL EDITION)

5 000 ЕУР

Се продава од: Martin 30 јул. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava VW GOLF V 1.9TDI 105ks (GOAL EDITION). Kolata e 2006 godina, registrirana cela godina, socuvana i e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva:
- Tempomat
- Greaci na sedista
- Avtomatska klima dvozonska
- Greaci na retrovizori
- Parking senzori
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации