Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA GOLF GT 2007 2.0 TDI

0 ЕУР

Се продава од: Petar 30 јул. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava golf gt 2007 2.0 tdi 177 konja so pominati 160000 km vo top sostojba registriran so novi legni gumi
Od oprema poseduva:
- dsg menjac
-tip tronik
- s tronik
- dvozonska klima
- navigacija
- kontroli na volan i mnogu dr.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации