Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 tdi -97

2 290 ЕУР

Се продава од: golf3 tdi 04 фев. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava golf3 tdi 110 1997 registriran do 9 mesec 2016 plus zelen karton so alluminski bandasi 4 novi zimski gumi nov akumullator klima airbeg centr brava elektr prozori brza kolla trosi od 5 do 6 litri
golf3 tdi
071277166
Leaflet
Кон почеток