Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 -03

3 500 ЕУР

Се продава од: Haris 04 фев. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Se prodava Golf4 v6 4 motion benzin vo extra sostojba registriran od oprema poseduva
-full koza
-navigacija
-shiber
-xenon
-4 motion
-tempomat
-el stakla
Samo za vistinski ljubiteli kolata nema mana cenata e fiksna..
Leaflet
Кон почеток