Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 1.6tdi 105ks

7 490 ЕУР

Се продава од: privaten 25 ноем. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Prodavam GOLF 6 1.6TDI 105ks highline
-алкантара кожни седишта
-команди на волан
-зимски и летни гуми
-сервисиран во Порше со срвисна книшка
-направен голем сервис пред два месеца
-нема дополнителни трошоци
-БЕЗ ЗАМЕНИ
privaten
 
070 235 632
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации