Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 7 1.6 TDI prv sopstvenik

Се продава од: Aндреа 07 јун. 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Купена од Porsche Makedonija,11.2015г. под гаранција уште 2год.
110Ks
Нема посетени огласи
Кон почеток