Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 2.0 TDI 110hp FULL

10 200 ЕУР

Се продава од: Filip 07 мај 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Продавам VW gold 2.0 TDI 110 hp, произведен 2009, година на модел 2010, како што е во документот од салон од Германија. Купен е пред година ипол од 1 газда од Германија со сите документи . Колата како што може да се види на сликите поседува фул опрема + GTI штопови, највисоко ниво на опрема со сите екстри што го има тој модел (може да проверите на интернет) Колата си е на реални километри со сервисна книшка, на 208.000 моментални километри без никакви враќања и подесувања на истите,може да се провери во било кој салон/мајстор по ваш избор ,редовно сервисирана И НЕ СЕ потребни никакви ваши дополнителни вложување . Сменето масло и филтри пред 2.300 километри . Колата нема никакви маани, не удирана и одлично чувана . Нови зимски гуми,возени 2.800 километри + 4 стари гуми = вкупно 8 .За оние кои сакаат да знаат повеќе од опремата:
-RNS 310 Navi radio
-климатроник
-серво
-електрика на стакла
-електрика на ретровизори
-регулирање на седишта
-наслон за рака
-борд компјутер
-команди на волан
-абс, есп, аир бегс x6
-задни магленки
-автоматски греачи на климатроник
-греачи на седиште
-GTI штопови
-паркинг сензори
-ретровизор за одбивање на светлина
-греачи на ретровизори

Може да се види во секое време, НЕ ПРАВАМ НИКАКВИ ЗАМЕНИ ЗА ИСТИОТ, коментар за цената само на лице место .

Телефон 077 850 978
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации