Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 2.0 TDI goal full oprema 2007

4 700 ЕУР

8 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 01 јул. 15:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

FORD TRANSIT CONNECT-11 4 000 ЕУР
Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
MAN 8.180 TERMOKING LADILNIK -07 10 500 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI KOFFER-11 10 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 2.0TDI GOAL FULL OPREMA
PROIZV.12/2006
POM KM 220.000
OPREMA:KLIMATRONIK ,GREACI NA SEDISTA ,PARKTRONIK .EL STAKLA EL RETROVIZORI MAGLENKI CENTRALNO ABS BORDKOMPJUTER SISTEM ZA PROLIZGAVANJE........
UVOZ OD GERMANIJA.

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
Opel Corsa 1.3cdti sport 2008 3 600 ЕУР
VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI maxi 2007 7 500 ЕУР
Fiat Doblo 1.3 multijet klima 2011 4 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации