Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 2.0TDI 2008

7 400 ЕУР

Се продава од: kristijan Вчера 16:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 2.0TDI 110KS
2008god.
166.000km so celosna servisna istorija
Napraven servis kompleten, nov set Luk zamaec,lamela i potisna.
Ful oprema:
greaci vo sedista, navigacija, kamera,tempomat
kristijan
078204919
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации