Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 1.9 full oprema

0 ЕУР

Се продава од: Golf 25 ноем. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf 5 1.9 77 kw 105 ks Mnogu Socuvan
Klima
Servo
Abs
Airbeg
Elektrika na prozori
Centranlno zaklucuvanje na dalinsko
Dva kluca
Servisiran
Registriran so zelen karton
Full Oprema
Golf
 
071476061
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации