Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 ЕУР

Се продава од: sufjann Денес 00:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
VW Golf V 1.9 TDI god.2006 reg+zelen 2020 goal 6 brzini
Кон почеток