Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 ЕУР

Се продава од: Стефан 26 мај 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf 5
-2.0 tdi 140 ps registriran do 2020 napraven servis pred 3 dena--- > Cena 4400 € moze zamena
Golf 3 1.6 benzin plin dizna sistem registriran do July atest foli servisiran novi gumi bombona od kola mnogu mala..NEMA KLIMA potrosuvacka----> 1350 €
MOZE ZAMENA 2te za edna !!!
Cena za zamena 6000 €
Стефан
070 929-501
Кон почеток