Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

3 900 ЕУР

Се продава од: Stefan 03 окт. 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Golf V vo odlicna sostojba sega praven servis na prednica i menuvani se site filtri l. Registriran do 31 .12 godinava
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток