Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF V 1.9 TDI 105 KS FABRIKA FULL

0 МКД

Се продава од: vw golf 08 дек. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Marka: VW
Model: GOLF
Motor: 1.9 TDI (dizel)
Moknost: 105 KS (77 KW)
Godina na proizvodstvo: 2006
Zemja na poteklo: Italija ( uvezena )
Kilometri pominati: 154 000 km

OPREMA:

*** KLIMA ***
*** MAGLENKI ***
*** 6 AIRBAGS ***
*** BORD KOMPJUTER ***
*** ELEKTRIKA NA STAKLA ***
*** ELEKTRIKA NA RETROVIZORI ***
*** GREACI NA RETROVIZORI ***
*** ABS,ESP ***
*** CENTRALNO ***
*** 2 KLUCA ****

*** ODLICEN ZA VOZACI POCETNICI ***


*** PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ***

****************** BEZ ZAMENI **************** MERCEDES (A160,A170,C200,C220,C270 E220, E270, ML270CDI.GLK,SLK,CLK )
BMW (118D,120D,320D,330D,525D,530D,535D,720D,730D )
AUDI (A1.A2, A3, A4 ,A6,A8 TDI )
NISSAN ( X-TRAIL,TERRANO,NAVARA,PRIMERA, )
TOYOTA ( RAV4, COROLA,YARIS )
KIA ( SORENTO, SPORTAGE )
HUYNDAI ( TUCSON, SANTA FE,ACCENT,GALOPER )
VW ( GOLF4, GOLF5, PASSAT4, PASSAT5, PASSAT6, BORA, POLO, SHARAN,PHAETON)
OPEL ( ASTRA, CORSA, FRONTERA, ZAFIRA,VIVARO )
SEAT ( ,LEON,IBIZA, TOLEDO, ALHAMBRA)
VOLVO ( S40,S60,V40,V60 )
FORD ( FOCUS, FIESTA, FUSION, C-MAX, GALAXY, MONDEO )
RENAULT (MEGANE, CLIO, SCENIC, KANGOO)
FIAT (PUNTO, STILO, DOBLO, DUCATO, PANDA )
CITROEN (C3, C2,C1 BERLINGO, XSARA, SAXO, PICASSO )
LAND ROVER ( FREELANDER, DISCOVERY )
PEUGEOT (107,206, 207, 307,308,407 HDI PARTNER, RANCH )
SKODA (OKTAVIA ,FABIA,SUPERB,YET
vw golf
078931732
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации