Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf

Се продава од: Arben 19 јун. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf 4 tdi 116ks 2000 god 6 brzini klima tronik grejaci na sedista 4 novi gumi mnigu socuvan moze zamena ze kes ekstra cena vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток