Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

golf 1.9 tdi 2002 god.sport line reg cela god.

1 ЕУР

Се продава од: Ok 05 окт. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 1.9 tdi sport line reg cela god moze i zamena.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации