Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

moze zamena VW Golf 6 2.0tdi 110ks bluemotion

7 000 ЕУР

Се продава од: ljupce 20 септ. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
vwolkswagen golf 6 2.0tdi 110ks bluemotion 6 brzini full uvezen od belgia so realni 204000km so sevisna kniska plateni site davacki do registracina 2010/2009godina proizvodstvo full oprema : digitalna klima,bord kompjuter,fabricko radio cd,elektrika na stakla i retrovizori,abs kocnici,esp,srs vozdudni pernicinja,visinsko podesuvanje volan sedista,aluminiumski bandazi,tonirani stakla tel:077600691 MOZE ZAMENA ZA POEFTINA KOLA SO DOPLATA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации