Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 TDI

1 900 ЕУР

Се продава од: 3golf 27 јун. 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Se.prodava golf 3 TDI 1.9 90PS REGISTRIRAN cela godina so zelen karton ima
ABS
AIRBAG
SERVO
ELEKTRIKA NA SIBER
ALLARM
ALUMINSKI BAMDASI
CD RADIO SO ozvucuvannje Boofer i pojacalo
Servisiran sekogas na vreme
Skapanici nema


Leaflet
Кон почеток