Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 tdi 116 ps -01 moze zamena

Се продава од: Golf 05 фев. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava VW Golf 4 so full oprema registriran so zelen karton so radio cd I dvd ima bord kompjuter klimatronik
Leaflet
Кон почеток