Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105hp -06

4 800 ЕУР

Се продава од: Tomislav 22 ноем. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava GOLF 5 1.9 TDI 105hp 2006 god.
Voziloto ima napraveno kompleten servis vklucuvajki promena na ulje, kaisi so zategaci i zamaec, registrirano do Juni 2020
Voziloto e vo odlicna vozna sostojba bez nitu edna mana.
Samo za dobar stopanstvenik!
078/714-789
Tomislav
078714789
Leaflet
Кон почеток