Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 1.4

7 200 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 23 фев. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Vo odlicna sostojba
Od prv gazda
Kupen vo Porse makedonika
Aleksandar
078217189
Leaflet
Кон почеток