Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 1.6 TDI 7 105 ps highline blueemotion

0 ЕУР

Се продава од: Golf 15 септ. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 6 1.6 tdi-highline
God:2010
Km:162.000
Registriran cela godina na Mk tabli
Full orema
Navigacia.komandi na volan.parking senzori .klimatronik.greaci na sedista.kozen dalon.aux.auto parking.tempomat.bord computer.novi gumi
Tel: 071-249-470
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации