Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 TDI BLUEMOTION NOV UVOZ

10 599 ЕУР

Се продава од: Sonja 17 фев. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Golf 6 1.6 TDI Bluemotion godina na proizvodstvo 2012, voziloto e kupeno od prv gazda so kompletna servisna istorija(servisna knishka), nema farbi, shminki, udari vo odlichna sostojba.
Voziloto poseduva:
-10 x AIRBAG
-ABS, ESP
-bord kompjuter
-start-stop mala potroshuvachka
-klimatronik
-CD, MP3, DVD
-navigacija za cela Evropa
-bluetooth
-4 x elektrika na stakla
-komandi na volan
-3 x fabrichki klucevi
-aluminiumski bandazi so novi gumi

*** GOLFOT E DONESEN SO VOZENJE OD HOLANDIJA, KUPEN OD PRV GAZDA, REDOVNO SERVISIRAN ZA KOJ POSEDUVA SERVISNA KNISHKA ZA ORIGINAL KM. VOZILOTO MOZE DA SE PROVERI VO BILO KOJ SERVIS.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации