Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 105hp -07/8 tour oprema 6 brzini

6 500 ЕУР

Се продава од: Darko 23 ноем. 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Од опрема поседува темпомат, двозонска автоматска клима, електрика на предни стакла, затемнување на централен ретровизор, електронско подесување на ретровизори, систем против пролизгување, светла за магла, греачи на седишта, стакла и огладала, 4 нови зимски гуми на челични бандажи + 4 летни гуми сава на алуминиумски бандажи возени само оваа сезона, прва боја црна металик, без незгоди.
Регистриран до Мај 2020 со годишен зелен картон. Во мај 2019 направен голем сервис (ребраст, водна пумпа, тандем пумпа), во септември 2019 мал сервис (сите филтри и уље и нови гуртни(плочки). Во ноември 2019 нов акумулатор.
Цена фиксна: 6500 евра.
Контакт само на Viber: +38977587403
Leaflet
Кон почеток