Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 7 1.6 TDI highline 20.000 KM -13

15 400 ЕУР

Се продава од: GOLF 7 05 фев. 10:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
prodavam golf 7 1.6 tdi blue motion.kupen nov od porche skopje.highline oprema.cela godina registracija.napraven servis. BEZ ZAMENA..
Leaflet
Кон почеток