Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 1.9 TDI REG -17 dek MOZE ZAMENA ITNO

2 750 ЕУР

Се продава од: SASO 09 дек. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
TOA STO NE MOZETE DA GO VIDITE NE SLIKI JAVETE SE KE VI KAZAM,MOZE ZAMENA SAMO ZA DIZEL,ZNACI SAMO ZA DIZEL I ZA CROSS NAD 2005god
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации