Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛАДРУС 20 апр. 08:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
-servo volan so podesuvanje
-abs,esp
-air bag
-elektronski prozori napred i nazad
-elektronski retrovizori so greaci
-klimatronic
-centralno zaklucuvanje
-dva originalni klucha so dalecinsko
-aluminiumski bandazi
-halogenki
-originalno radio
ЛАДРУС
ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Посетете ја нашата продавница
Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд Прикажи на мапата
070217130 071218144
Leaflet
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
Lada Niva 4x4 so 5 vrati 0 МКД
Peugeot Bipper 1.4hdi 2009 patnicko 0 ЕУР
LADA NIVA 4X4 NOVI VOZILA -20 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации