Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Се продава од: sanja 18 ноем. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
prodavam golf 5 2008 1.4 90ks benzin/plin
plinot e uste pod garancija kompletno servisirana i redovono odrzavana so kolata idat komplet aluminski bandazi so letni i celicni so zimski gumi
kupena e od porshe
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации