Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6

Се продава од: Verica 09 мај 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava golf 6,registriran do 12.2019 so godisen zelen karton,pominati 137.500 km,
Leaflet
Кон почеток