Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 ЕУР

Се продава од: Iris 24 окт. 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Se prodava Golf 7 so 106.000 km pominata od prv sopstvenik , kupen vo Porsche MK , voziloto e vo odlichna sostojba pred 1 mesec e napraven golem servis , smeneti vodna pumpa , rebrast kaish , komplet zategachi , ulje , filtri za polen ulje benzin...
Moze da se vidi sekoj den posle 18:00 chasot
Leaflet
Кон почеток