Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 7 1.6TDI -15 SERVISNA KNISKA-MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Денес 00:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

43 Огласи во продавницата

IPHONE XS-MAX 256gb CRN ZACUVAN MOBIL SHOP 670 EUR
XIAOMI MI NOTE 10LITE  8/128gb  MOBIL SHOP 320 EUR
SAMSUNG GALAXY  S20 NOVi FULL  MOBIL SHOP 700 EUR
SAMSUNG A71 NOVI 24.MES.GARANCIJA  MOBIL SHOP 380 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF VII 1.6TDI
2015 170.000KM (СЕРВИСНА КНИШКА,КУПЕН НОВ 23.500€ ВО VW САЛОН-ПРВ СОПСТВЕНИК)НЕФАРБАН/НЕУДИРАН,ПРОВЕРКА ВО ОВЛАСТЕН СЕРВИС.
ИНФО НА ТЕЛЕФОН:
☎️078 44 77 44
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

43 Огласи во продавницата
SEAT ALTEA 2.0tdi -05 EXTRA DSG BEZ MANA -
SEAT LEON 2.0tdi -05 EXTRA BEZ NITU EDNA MANA -
SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP -
SAMSUNG A41 NOV 24M.GARANCIJA  MOBIL SHOP 280 EUR
Кон почеток