Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 ЕУР

Се продава од: Соња Денес 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 1.9 TDI FULL 2000
Klimatronic
Bluetooth
CD Changer
Registriran
200000 km
Соња
076/446616
Leaflet
Кон почеток