Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 TDI 2.0 full oprema 140ks -04

Се продава од: Ljupco 06 јун. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO FULL OPREMA ORIGINALNI 178000 KM NAPRAVEN SERVIS 4 SKORO NOVI GUMI

AIRBAG
KLIMA
ABS/ESP
SERVO
RADIO SO TAC
ELEKTRIKA NA PROZORI
HALOGENKI
EL.RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALECINSKO
Нема посетени огласи
Кон почеток